• Carnal Flower-فردریک مال کارنال فلور
 • Carnal Flower-فردریک مال کارنال فلور
 • Carnal Flower-فردریک مال کارنال فلور
 • Carnal Flower-فردریک مال کارنال فلور
 • Carnal Flower-فردریک مال کارنال فلور

Carnal Flower

فردریک مال کارنال فلور
مردانه - زنانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: رایحه های گلی
عطار: دومنیک روپیون
طبع: خنک
مشخصات تولید
نام برند: فردریک مال
کشور مبدأ: فرانسه
سال تولید: 2005
 • عاشقشم
  3
 • می پسندم
  1
 • نمی پسندم
  3
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  0
 • + 45 سال
  0
 • روزانه
  0
 • رسمی
  0
تعداد رای های ثبت شده : ۷
امضای من
۰
باید تست کنم
۵
در برنامه خرید
۰

ترکیبات اعلام شده

اوکالیپتوس ترنج گل یلانگ شکوفه پرتقال گل مریم یاسنارگیل خربزه مشک
درحال بارگذاری قیمت فروشگاهها

نمره کاربران

Carnal Flower-فردریک مال کارنال فلور
رایحه
۶
1 رای
ماندگاری
۱۰
1 رای
پخش بو
۱۰
1 رای
طراحی شیشه
۱۰
1 رای

نظرات کاربران (۳۵ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

تعریف عطرای این برند  '' فردریک مال '' و برندهایی مشابه این رو از دوستان زیاد شنیدم . 
البته فکر میکنم که قیمتهای بیش از یک میلیون الی یک و نیم میلیون تومان ، یا در کشور ما به اینصورت هست و یا واقعاً قیمت جهانی در همین حدود دارند که در هر صورت با پرداخت همچین هزینه ای از سوی خریداران محترم و عاشق عطر ، به نظر من باید سازندگان و همینطور فروشندگان این نوع برندها به احترام و تشکر از خریدارانِ عاشق لحظه ای
 کلاه از سر خود بلند کنند تا هم لذت استفاده از این نوع عطرها بیشتر بشه و هم احترام به اعتماد خریداران و هنرشناسان حفظ بشه . 

با تشکر و احترام به مردم عزیز و دوست داشتنی سرزمین خوبم . 
۲۴ دی ۹۶

مدت ها بود که قصد خریدش رو داشتم. بالاخره خریدمش. فردریک مال حقیقتاً بینظیره. اینکه گفته میشه باید به احترام این کار کلاه از سر برداشت، گزافه گویی نیست. توضیحات رو دوستان گفتند. فقط میتونم بگم که بوی این عطر بوی واقعی و زنده گل مریم هست. درود بر فردریک مال
۲۳ دی ۹۶

بعضی از عطر ها هستند که سادگی ظاهریشون باعث میشود به راحتی از کنارشان گذر کنیم ، یکی از این عطرها کارنال فلاور است . اصولا کیفیت فوق العاده ، ماندگاری و نشر بوی بسیار بالا از خصوصیات عطر های فردریک مال هستند . دیگر چه چیزی از یک عطر میخواهید ؟ 
همه چیز در کارهای "مال " در حد بالاترین کیفیت ممکن ظهور میکند . این کار یا همان گلهای ش ه و ا ن ی در نگاه اول بسیار ساده است وقتی تست میکنید در ابتدا گلهای سفید رو حس میکنید مثل یاس و بعد شاید به راحتی بگید گل مریم و از کنارش به راحتی گذر کنید ، ولی این عطر خیلی بیشتر از این حرف ها برای گفتن دارد ، این عطرمیتواند تولد یک گل مریم از ابتدا تا انتها باشه و یا تولد یک زن و یا حتی تولد ونوس خدای شور ، زندگی ، س ک س ، نور ، رنگ ، رقص و شادی و جذابیت همه را در خود جای داده است ، ثانیه به ثانیه این عطر حتی در لحظات سکوت ِخودش زیبا ، اسرار امیز و با شکوه است . 
در ابتدا گل مریم در دل خاک ، رویای شیرین خود برای داشتن رایحه ای همچون یاس را در سر می پروراند ، این رویا چنان قوی است که در ابتدا رایحه یاس را ما هم حس میکنیم . در ادامه این رویای شیرین ،گل مریم در حال سر بر اوردن از زمین می باشد . با ترکیب رایحه اوکالیپتوس با ترکیب نت نارگیلی رایحه ای همچون خاک رو ایجاد میکند . جوانه تازه مریم در جدال با خاک و نبرد برای زندگی و رسیدن به نور دچار جراحاتی میشود ، در این مرحله رایحه ای همچون ساقه شکسته گل مریم به مشام میرسد یک رایحه تازه ، ترد و سبز با کمی تلخی این فرایند به احتمال زیاد حاصل حضور شکوفه پرتغال خواهد بود ، در این مرحله ما رایحه ای شیرین بسیار ملایم با کمی تلخی و خنکی رو حس میکنیم ولی بوی گلهای سفید غالب است و این رایحه خنک سبز و تلخ ( ساقه شکسته گل مریم یا برگ له شده ان ) برای لحظاتی قوی شده ولی در مجموع رویای شیرین داشتن رایحه ای چون یاس همچنان به راحتی استشمام میشود . 
در ادامه گل مریم با تلاش زیاد و با همراهی طیف های رنگارنگ نور در حال رشد و بالندگی غم نداشتن رایحه ای چون یاس همچنان با او همراه است ولی دست از تلاش برنداشته و برای رسیدن به رویای خود همچنان در جستجوی نور است . 
نسیم با حرکت خود کف های دریا را به جوشش وا میدارد تا الهه عشق و زیبایی را از امواج دریا به وجود اورد . این نسیم با نوازش خود به ناگاه تمام هستی گل مریم را به وجد اورده و باعث تولد عشق در او میشود ، شور مریم از حضور عشق در درونش چنان عظیم است که مریم در نهایت پاکی ، معصومیت و سکوت را متحول کرده و فریاد عشق او با رایحه ای بس زیبا لطیف ، نرم ، شیرین ، شاد و فرح بخش تمام هستی را پر میکند اکنون مریم دیگر رویایی ندارد و خود رویای دیگران است . 
در ادامه رایحه گلهای سفید و کمی تلخی ذکر شده رایحه گل مریم در ابتدا به ارامی و سپس با چنان شوری در این عطر ارائه میشود که تاکنون به نظر من در هیچ عطری ارائه نگردیده است ، رایحه در عین لطافت بسیار قوی ، در عین ظرافت بسیار مستحکم ، در عین شیرینی با کمی ته بوی تلخی است . در واقع به راحتی میتوان گفت عطار اثر اقای دومنیک روپن که برای تهیه این عطر 2 سال وقت صرف نموده است و در میان عطاران به استاد رایحه های گلی معروف است ، زندگی یک گل مریم را از ابتدا تا انتها خلق نموده است ، رایحه عطر بسیار شاداب و با طراوت بسیار زیادی باقی میماند و هر لحظه بر کیفیت ان افزوده میشود ، رایحه مریم در ادامه با حفظ همان شادابی اولیه تا پایان عمر عطر باقی میماند و این هنر اقای روپن است که در عین نشر بوی زیاد کیفیت اثر همچنان فوق العاده است . رایحه ای که شور عشق ، زندگی ، رقص و شادی در نهایت پاکی و صداقت همچنان عشق خود را به شما هدیه میدهد . 
با استشمام این عطر تصویر تابلو تولد ونوس اثر بوتیچلی به ارامی در ذهن شما نقش خواهد بست . ( پیوست ) 
عطر مخصوص خانم ها و اقایان بوده با گرایش بیشتر برای خانم ها . 
ماندگاری و نشر بوی این اثر فوق العاده بوده و از نکات جالب این عطر می باشد که علاوه بر حفظ کیفیت رایحه مریم از ابتدا تا انتها از چنین نیرویی نیز برخوردار است . 
محصول سال 2006 و عطار ان همانطور که ذکر شد دومنیک روپن می باشد .
۲۲ دی ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • MJ4th avatar

با سلام من امروز این عطر را تست کردم.به نظر من کاملا زنانه است. خدا رو شکر که سفارش بلایند بای ندادم.
۱۱ مهر ۹۶

تابحال عطرهای زیادی بوده که اصلا ازشون خوشم نیومده اما عجیب این عطر غیرقابل تحمله برام :) royal mayfair کرید هم این بو رو میده. امیدوارم تو زندگیم دیگه یه همچین بویی به مشامم نخوره. وای
۱۱ مهر ۹۶

به حامد و امیر عزیز 
سلام دوستان، این کارنال فلاور یکی از بهترین کارهای فلاوریه.شاید کاملاً یونی نباشه ولی کاملاً هم زنانه نیست.
رایحه ی خیلی با کیفیت و پخش و ماندگاری غول آسا داره ولی به نظر من زیادی گرونه.
امیر عزیز
خیلی ممنون که الان فهمیدم  Royal Mayfair
چه رایحه ای داره.
متأسفانه من دسترسی به تست رایگان ندارم و دیگه حتی الامکان سمپل نمیخرم.
باز هم خیلی ممنون 
۱۱ مهر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • امیر avatar

میدونید که تجربیات شما و دیگر عزیزان گروه بسیار برای بنده گرانقدر و شنیدنی هست. و چقدر خوب که نقاط مثبت و منفی عطرها بازگو می شود از زبان شما.
در کنار آن هم معتقدم همانطور که دوست دارم درمورد احساسات دیگران درمورد هر عطر بدانم خودم هم شوق بیان بدون سانسور تاثیرات درونی و سلایقم را دارم که مطمئنم برای عزیزان در این رده قابل درک است و حمل بر بی منطق بودن بنده نمیدانند آنرا. بلکه یک سلیقه شخصی میدانند.
۱۱ مهر ۹۶

به نظر من اصلا مردونه نیست
بوی بسته ای داره،بوی کرم میده
بازخورد جالبی هم نداره
پخش و ماندگاریش عالیه
۲۶ تیر ۹۶

با درود
من تا به حال فقط به دنبال مطالعه دقیق و چند باره نظرات دوستان بودم مخصوصا ایکاروس و سام عزیز و دیگر دوستان
وباید بگم که سپاسگذار این عزیزان بزرگوار هستم که نه تنها دید من به عطر رو تغییر دادند بلکه چگونه نگاه کردن به زندگی رو نیز نزد مطالب ایشان بیشتر و بیشتر آموختم .
جناب ایکاروس ممنون میشم چند تا از ادکلنهای ارزان قیمت زیر 200 یا 150 تومن که رایحه عالی دارند رو معرفی بفرمایید . برای من لذت بردن از خود رایحه در درجه اول مهمه و بعد تاثیر گذاری اون رایحه در درجه بعدی قرار داره .و این نگاه در من زمانی قوی تر شد که به صورت اتفاقی با نوشته های شما و دیگر دوستان در این سایت آشنا شدم . البته بنا به شرایط اقتصادی سعی میکنم عطرهائی رو انتخاب کنم که راحت پوش باشند . وبه صورت طولانی مدت بتونم از رایحشون لذت ببرم .
برای مثال عطرهای مورد علاقه من نارسیزو فور هیم و زینو و تق هرمس نسخه پرفیوم هستش . که حتی در منزل و بروی لباس یا دست برای آرامش گرفتن و تغییر مود استفاده میکنم .
از لحاظ شخصیتی دقیقا مثل توصیف شما ذیل عطر الکسیر آروماتیک هستم و 35 ساله ، نارسیزو فورهیم من رو با خود واقعیم آشتی میده و تق برای ایجاد حس آرامش و زینو در سرما اعتماد به نفسم رو بالا میبره و همینطور برای حسی بهتر و بالا بردن اعتماد بنفس در تابستان مون بلان لجند و گرلن بویسی
و همینطور با این رایحه ها نمیتونم ارتباط برقرار کنم و فقط برای یکی دو بار میتونم از اونها استفاده کنم .تنباکوئی مثل جورنی و زنبق ، چرم بیش از حد مثل توسکان لیدر و هل در کنار شیرینی زیاد مثل د کلرشن و نارسیزو بلو نویر و عطرهای اسپایسی مثل اسپایس بمب و اپیک
به احترام آموزگارم سکوت میکنم .

۰۸ اسفند ۹۵

بادرود وعرض ادب خدمت دوستان عطر افشانی 
بنده حقیر تقریبا از اوایل شروع به کار عطر افشان نظرات دوستان
رو دنبال میکنم.عشق به عطر رو ازاین سایت فرا گرفتم.خیلیها اومدنو رفتن با همشون زندگی کردم.با اومدنشون شاد شدم و با رفتنشون اندوهگین .جالبه بگم بعد این مدت اولین متنی هست که مینویسم.علتش هم عطری بود که استاد عزیزم ایکاروس معرفی کردن تست و تست و تست و آخرشم سایکدیلیک از برند جوی عطری که بعد مدتها منو به حرف آورد و با تارو پودم بازی کرد.

ایکاروس عزیر تقاضا دارم در مورد این عطر اگه امکانش هست توضیحات کاملی ارائه بفرمایید 
آرزوی توفیق روزافزون برای عطر افشان و دوستان عزیزم
۰۲ اسفند ۹۵

به ایکاروس عزیز 
در همین صفحه منتظر جواب سوالم هستم ممنونم ازتون 
چون میخوام خرید کنم در چند روز آینده 
ارادتمند
۰۲ اسفند ۹۵

مجددا مزاحم نیشم خدمت شما جناب ایکاروس 
Sel de vetiver در چند روز آینده تست میکنم
ولی مشکلی که به وجود اومده در من این هست که به هیچ عنوان با تونکا نمیتونم کنار بیام 
مثلا ایسی میاکی نویت همون شیشه مشکی اون روز که تستش کردم اونقد حالم بد شد که نزدیک بود راهی بیمارستان شم عطرهایی که تونکا دارن حالم رو خراب میکنن عطر دیگه ای اگه باشه لطفا پیشنهاد بدین که تونکا تو روایحش استفاده نشده باشه cuir vetiver تونکا داره فکر کنم 
و سوال دوم این که من اسنزا آرمانی دارم برای تابستون استفاده میکنم و سل مارین هم به پیشنهاد شما تو همین سایت خریدم و استفاده کردم واقعا با صحنه ی تکان دهنده ای مواجه شدم 
تو این سبک بو هم چند مورد اگه زحمتی نیست لطف کنین و معرفی کنین 
ممنونم بابت زحمات 
۲۹ بهمن ۹۵

سلام جناب ایکاروس
۲۹ بهمن ۹۵
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.