• The Library Collection Opus VII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VII (آمواژ اپوس 7)
 • The Library Collection Opus VII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VII (آمواژ اپوس 7)
 • The Library Collection Opus VII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VII (آمواژ اپوس 7)
 • The Library Collection Opus VII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VII (آمواژ اپوس 7)
 • The Library Collection Opus VII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VII (آمواژ اپوس 7)

The Library Collection Opus VII

آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VII (آمواژ اپوس 7)
مردانه - زنانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: معطر گیاهی
عطار: پیر نگرین , آلبرتو موریلاس
طبع: گرم
مشخصات تولید
نام برند: آمواج
کشور مبدأ: عمان
سال تولید: ۲۰۱۳
 • عاشقشم
  15
 • می پسندم
  8
 • نمی پسندم
  10
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  5
 • + 45 سال
  2
 • روزانه
  0
 • رسمی
  9
تعداد رای های ثبت شده : ۴۹
امضای من
۳
باید تست کنم
۶
در برنامه خرید
۳

ترکیبات اعلام شده

گوستوسجوز فلفل صورتی هل چوب صندل سفید صمغ گالبانیومچرم مشک صمغ کندر کهرباعودنعناع هندی

توضیحات

برند : آمواج

هفتمین نسخه از کالکشن اوپوس با رایحه‌ای گرم.

کالکشن اوپوس از خانه ادکلن سازی آمواج با این محصول به هفتمین نسخه رسید. این محصول که از رایحه گرم برخوردار است تندی و تلخی توأمان را ارائه می‌نماید.

ظاهر محصول مشابه سایر نسخه‌های این کالکشن است با این تفاوت که بر خلاف 6 نسخه قبلی رنگی تیره داشته و شیشه آن شفاف نیست. این محصول سال 2013 برند آمواج را با عطرافشان برای خود خاطره انگیز نمایید.

درحال بارگذاری قیمت فروشگاهها

نمره کاربران

The Library Collection Opus VII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VII (آمواژ اپوس 7)
رایحه
۸.۳
7 رای
ماندگاری
۹.۳
19 رای
پخش بو
۸.۷
21 رای
طراحی شیشه
۷.۶
7 رای

نظرات کاربران (۹۶ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

مهمترین بعد عطرهای آمواج ، بی نظیر بودن انهاست ، حتی رفلکشن که برخی برایش نظایری نام میبرند به نزدیکی سطح هیچکدام از آنها حتی پایین نمیاید.
چه چیزی آمواج را تا این حد انحصاری میکند ؟
ماندگاری و پخش خوب در برهه ای که عطرها را به آب بسته اند
 گرچه آمواج هم بدون شک و علیرغم مدعیانی که میگویند تغییرات منفی در ماندگاری و پخش نداشته بدون استثنا قربانی این موضوع شده ولی نه به اندازه عطرهای دیزاینری یا نیشهای همه پسند دیگر.
دیگر اینکه یکی از عناصر عود ، مشک ، چرم ، incense در آمواج کلید بسط رایحه هستند ، به شکلی یکی از این عناصر به هر حال ، گاهی عیان و گستاخ و گاهی نرم و محو در ماهیت عطر ممزوج و مخلوط هستند و یک حس خاصی از به کارگیری استادانه این عناصر در غالب آمواجها هر مشامی را راهبری به سمتی خاص که شناسه آمواج است میکند.
نکته دیگر کمیت و تعدد المانها یا همان نتها یا متریال تشکیل دهنده عطور امواج است که به ندرت در بین دیگر سازندگان شاهد چنین گروههای بزرگ از همسرایان هستیم و این نکته پیچیدگی مستحکم آمواجها را به مشام بوینده ناخوداگاه تحمیل میکند 
دیگرین موضوع که کمتر کسی نافی انست کیفیت و خلوص متریال مصرفی برای ساخت عطرهای این عطرخانه است که باز جایگاه ویژه ای برای این برند باز و نقش موثری در همه گیری و اشتهار به خاص بودن را برای این خانه فراهم نموده است.
اما آمواج اپوس 7 یکی از خواص این خانه خاص است ،
اعجوبه عودی ، تاریک و چرب و چرمی 
 نخل مرداب یا پنجه کلاغی یا سعد یا اویارسلام در واقع یک هرزعلف آب دوست با عطری خاص است که محور ساخت این عطر روغن آن است.
وقتی این روغن با صمغ باریجه که گیاهی داروئی است و قویترین نت ابتدایی اپوس 7 را شکل میدهد استخوانبندی این اعجوبه را تشکیل میدهند حدس بزنید در تلفیق با عود و چرم و اضافه کردن مقادیر نافذی هل و فلفل صورتی با سس امبرگریس چه معجونی خلق خواهد شد.
ترکیبی از سیاهی خشک و مطلق با رنگ سبز لجنی چرب و صمغ گونه که استشمام آن صراحتا یک از لذتهای بی بدیل در دنیای خیالپرورانه عطر و رایحه است.
به این ترکیب هیجان انگیز کدر و مرموز بیفزایید هنر دست آلبرتو موریلاس و پیر نگرین را ، دو تن از مبتکرترین و بی پرواترین و موفق ترین عطاران جهان که اولی پرونده سنگینی از غوغا در خلقت انبوهی از شاهکارهای عطر دیزاینری و نیش با گسترده ترین محدوده سلیقه مخاطب را دارد و دیگری شاعری کم گوی و گزیده گوی است که قریحه خاص خود را قبلا در خلق اثار غیر متعارفتر چون ایترلود غول کش و جورنی تند و سان شاین وانیلی مشروبی و چند آمواج دیگر به دربار آمواج شان داده است.
عطری غنی ، سبز در جامه ای چرکین قدرتمند در مانایی و پخش که آماجی میطلبد تا چون تیری بر قلب هواخواهش بنشیند ، به هیچوجه عطری مورد پسند و تقدیر در عرف نیست ولی برای خواص میتواند مثل لباسی فاخر و خواستنی بر تن بنشیند.
۰۹ اردیبهشت ۹۷

تلخ و گیاهی ، ولی نه گیاه آبدار گیاه خشک و تلخ
دوستداران عطرای تلخ و گیاهی بدون بوی حیوانی بشتابن ، پرفرمنسم عالی ، این افزایش قیمت ارز که کمر ما دوستداران عطرو شکسته 
۰۹ اردیبهشت ۹۷

من این عطر رو به تازگی دارم استفاده میکنم و از خریدش کمی مردد بودم . چون بیشتر دوستان نوشته بودن ممکنه بعضی ها از این عطر خوششون بیاد و بعضی ها متنفر باشن . اما من بازخوردی که گرفتم عالی بودش تقریبا همه ازم اسم عطرمو پرسیدن و جالب اینجا بودش بیشتر مورد پسند خانمها بودش  . از لحاظ بوی باید بگم پخش بوی بالای 3 الی 4 ساعت و ماندگاریش روی پوست من که نیمه چرب هستش تا 8 ساعت بودش ولی ماندگاری روی کت یا پیراهن تقریبا تا دو روزم هم میرسه . خلاصه اگه میخواهید به اقای که عطر های تلخ استفاده میکنه بدون شک این عطر بهترین هدیه میتونه باشه .
۰۵ فروردین ۹۷

با تشکر از عزیزانی که نظر خودشون رو در مورد این عطر و این برند به اشتراک گذاشتند .

حالا چند خط در مورد عطر The Library Collection Opus VII :
پس از اولین اسپری بدلیل قدرت پخش بسیار زیادش هیچ بویِ دیگه ای از اطراف حس نمیشه حتی بوی غذا و میوه و همینطور عطرای دیگه .
بعد از گذشت چند دقیقه که عطر کمی آرومتر میشه یک بویِ تند و تلخ سبزیجات معطر و نیمه خشک و مقداری هم بوی قدیمی شبیه بوی عطاری ازش بمشام میرسه که تا حدودی منو یاد عطر پولو سبز از برند رالف لورن میاره ولی نه کاملاً مشابه .
پولو سبز یا همون Polo for men کمی سبکتره و بوی سبزیجاتش مثل سبزی تازست که با مقداری ادویه همراهه و بخاطر اینکه در مواد آرایشی ، بخصوص صابونهای گرانقیمت زیاد استفاده شده عطری آشناست . 
اما Opus VII سنگینتر و خشن تره و روایح سبزیجات خشک ازش بمشام میرسه ، و کمی هم بوی سبزیجات و چوب نیمه سوخته میده .
عطر Opus VII تبعی نیمه گرم و تند داره و بخاطر نوع EDP بودنش تغییر نتهاش بتدریج صورت میگیره اما هر چه میگذره گرمتر و چوبیتر میشه ولی همچنان روایح سبزیجات تند همراهشه و رایحۀ اصلی محسوب میشه .
عطریست شدیداً مورد علاقۀ افراد سیگاری و اکثراً آقایون ، چون خیلی راحت بوی سیگارو کمرنگ میکنه و همینطور بخاطر متابولیسم افراد سیگاری این نوع روایح براشون خوشاینده .
با این حال در بین چهار عطری که همزمان تست کردم اینو از همه بیشتر پسندیدم اما در حد همون Polo for men یا پولو سبز ، شاید بخاطر قدرت پخش و ماندگاری زیادش اوپوس هفت بیشتر محسوس بوده .
مثل یه اسب زیبا و رام نشده که در عین سرکشی ، با بالا و پایین پریدن میخواد زیبایی و جذابیت خودش رو به نمایش بگذاره .
بسیاری از آشناها و اطرافیان و بخصوص آقایون جوان بین 25 الی 35 سال از این عطر خیلی تعریف کردند هم از رایحش و هم از قدرتش و این درحالی بود که تقریباً 90% همسران و بستگان نزدیک ایشان یا این عطرو کم پسندیدن و یا کلاً بدشون میومد .

تست و نظر شخصی :
رایحه : 8 از 10 - روایح ابتدایی
رایحه : 7 از 10 - روایح میانی و انتهایی
پخش بو : 9 از 10 - حدود 3 الی 4 ساعت روی پوست نیمه چرب تا شعاع 2 الی 3 متری .
ماندگاری : 9 از 10 - حدود 6 الی 7 ساعت روی پوست نیمه چرب و تا دو روز روی کاپشن کتان و پشمی .
گیرایی و جلوه : 9 از 10
ارزش خرید : 9 از 10  برای 100 میل .
تست شده با نسخۀ اوریجینال : A17910A263 

موفق و شاد باشید . با تشکر از عطرافشان .
۲۶ آذر ۹۶
8 تشکر شده توسط :
 • امیرعلی avatar
 • علی avatar
 • امین جلالی avatar
 • مهدی avatar
 • شادمهر حاجیان avatar
 • احسان avatar
 • ssh avatar
 • پویا avatar

جناب خسروی 
ممنون از بررسی کاربردیتون، مثل همیشه عالی.
۲۶ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Rz K avatar

ﻫﺎﻟﻪ‌ﯼ ﻧﻮﺭ ﺧﺪﺍ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺳﻴﺎﺭﻩ ﯼ ﮔُﻢ
ﺳَﺮﺩﺭ ﺳﻨﮕﯽ ِ ﻧﻔﺮﻳﻦ ﺷﺪﻩ‌ﯼ ﺷﻬﺮ ﺳُﺪﻭﻡ

ﺍﺧﺘﻼﻑ ﻃﺒﻘﺎﺗﯽ ﻣﻦ ﻭ ﻧﺴﻞ ﺑﺸﺮ
ﻏﺎﺭ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﻣﺨﻔﯽ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻋﺼﺮ ﺣﺠﺮ

ﭘُﺴﺖ ﻳﮏ ﻧﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﺁﻳﻨﺪﻩ‌ﯼ ﺗﺎﺭﻳﮏ ﺟﻬﺎﻥ
ﺳﺒﻘﺖ ﺫﻫﻦ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﺎﻳﺮ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺯﻣﺎﻥ

رئوف دلفی

مردی را دیدم که نشسته بود کف پیاده‌رو. هم‌این بالای پارک‌وی. دست می‌کشید کف پیاده‌رو، گریه می‌کرد. فکر کردم دیوانه است. تر و تمیز بود. بلند شد رفت تکیه داد به یک کاج. عینک‌اش را درآورد، گذاشت توی جیب‌ پیرهن‌اش. آغوش‌اش را باز کرد، آغوش‌اش را با تومأنینه بست؛ انگار که کسی را بغل گرفته باشد. بغض کرد، شروع کرد های‌های گریه کردن. بعد دست‌های حلقه‌شده‌اش را باز کرد از دوُر خودش، خم شد و زمین را بوسید. کف پیاده‌رو را بوسید. نشسته‌نشسته، خودش را کشید کمی آن‌طرف‌تر، دوباره جای مشخص دیگری را بوسید. و هم‌این‌طور هی... 

فکر نکردم دیوانه است. دیوانه‌ها، «خیابانی»اند، مرسوم نی‌استند در کف پیاده‌رو. و آن آغوش... آن آغوش، یا آغوش «یار»ی بود، یا خداحافظی با قهرمانی گذشته برای روزگار رفته. چه‌فرق می‌کرد؟ باور که نکنی، البته که فرق دارد. باید فکر کنی که دیوانه بود طرف. من باور می‌کنم ولی؛ حتی اگر سال‌ها باشد که دیگر نه یاری نه قهرمانی نه هیچ خاطره‌ای را در پیاده‌روها نشود در آغوش کشید. 

مهم است که در بطن تراژدی باشی، نه تماشاچی‌اش. وقتی‌که در ماشین نشسته‌ای، در خیابان، از پشت شیشه‌ها است اگر خیره‌ای به پیاده‌رو. پس تماشاچی یک تراژدی هستی. ارسطو هم گفته‌است:«تراژدی، ببیننده‌اش را تطهیر و سبُک می‌کند». اصلا قصد تراژدی هم‌این است. تو می‌نشینی در سفینه فضایی که سبک شوی، من اما در خود تراژدی، با «پیاده» راه می‌روم؛ من بخشی از این تراژدی هستم؛ آغوشی که باز است، یاری و خاطره‌ای، قهرمانی که قدم‌گاهی دارد.

گفته‌اند تراژدی، چیزی از «ترانه» را در خود دارد {تراگو؛ به‌یونانی}. تکیه دادم به یک درخت کاج، هم‌این‌طور رفت ... رفت .... رفت ... و این، خاصیت پیاده‌روها است. ساعت، هنوز ده نشده ... مغشوش‌تر از همیشه. تهران؛ بر سه‌شنبه اندوه برف می‌بارد. 

د لایبرری کالکشن اوپوس هفت اثر دیگری از تیم ورک آلبرتو موریلاس و پیر نگرین است. یکی از دیگر از شاهکارهای مرموز امواج. پر از تصویر و شعر و موسیقی. نبرد ابدی چرم و عود. 
۱۰ آذر ۹۶
8 تشکر شده توسط :
 • حامد نیرویی avatar
 • aub رضا avatar
 • ssh avatar
 • حامی avatar
 • رضا تبریزیان avatar
 • امین جلالی avatar
 • PerfumeAddicted avatar
 • سوراکی avatar

این کار یکی از عاالی ترین هایی هست که توی بازه ی عطرهای داشته و تست شده ام ،داشتم....واقعا واقعا واقعا میپسندمش...و یک ارامش و شاید یک جنون اروم کننده ایی رو به من میده...هم ازم اون ارامشی رو که شاید انتظارش هست یک عطر بهتون بده میده و هم اونقدر شیفته اش شدم که خودش اون ارامش توی دلم رو به یک هیجان و شور تبدیل میکنه...ازش خیلی خیلی لذت میبرم...یکی از بعترینهای این سری مواج...نمیدونم تمایلش بیشتر به سمت مردونه بودنه یا زنونه بودن،که فک میکنم باید کفه ی مردونه بودنش سنگین تر باشه اما من جنس زن واقعا دوستش دارم..
۰۳ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • aub رضا avatar
 • Siavash Ahmadi avatar

خوشحالم که بالاخره یه خانم پیدا شد که ازین عطر خوشش اومد!
۰۳ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • aub رضا avatar
 • حامی avatar

با سلام خدمت دوستان عزیز
 سوالی که در مورد امواج خیلی درگیرم کرده اینه که محصولات این خانه حدودا با قیمت نهصد تا یک میلیون فروخته میشد ناگهان!!! کاهش پیدا کرد به قیمت حدود ششصد تا هفتصد!! این دلیلش چی میتونه باشه؟ چند تا احتمال داره!!! میدونیم که آمواج بعد از ریفورپوله شدن محصولاتش گاهی تا ده درصد قیمتش رو کم کرد(راستی کسی قبل و بعد ریفورموله اپوس هفت رو تست داشته؟چه تفاوتی کرده؟ اصلا ریفورموله شامل اینم شده؟) 
اما این کاهش قیمت متاثر از اون نیست مثلا خود آمواج حدود 230 دلار داره این اپوس 7 رو میفروشه!!! که با احتساب قیمت دلار میشه حدود همون نهصد تومن!!
 حالا این کاهش یا به علت تغییر کانال های ورودیه و یا به علت ورود نمونه های فیک به بازار پس از شهرت نام آمواج توو ایران...
رفقا کدوم احتمالو بیشتر میدونید؟
این که بعضی جاها حدودا سیصد تومن قیمتو کم کردن فیک ها زیاد شدن یا کانال های ورودی تغییر کرده؟ یا احتمال دیگری در کاره؟
۱۶ مهر ۹۶

سلام عزیزان..
عرض کنم که من این عطر رو دوست دارم (برخلاف خیلی از عزیزان) اما متاسفانه اصلا به نظرم پرفورمنس نداره...
البته شامه من در خصوص این نوع رایحه یک مقدار ضعیف هست اما به هرحال حس میکنم این عطر خیلی زیاد نزدیک به پوست عمل میکنه.
اگر ممکنه نظرتون رو لطف کنین که بدونم اگر نسبت بهش کربو هستم احیانا اووراسپری نکنم ملت شاکی بشن.
ممنونم
۰۲ مهر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Siavash Ahmadi avatar

سلام سیاوش احمدی عزیز
منم این کار رو دوست دارم ولی نه آن قدر که یه شیشه کامل ازش بخرم.من دو کار ممویر و اپیک رو دارم و این دو کار از این اپوس ۷ بهترند.
اگه شما این کار رو دارید ازش استفاده کنید و لذتش رو ببرید و نیازی به اوور اسپری نیست.البته بستگی به محیط استفاده داره.برای محیط باز اوور اسپری مشکلی ایجاد نمیکنه ولی محیط بسته چرا.
علی ایحال این اپوس هفت یکی از کارهای خوب برند آمواج هست شایدم روزی خریدمش.
از این که در جمع عطرافشانیها هستی خیلی خوشحالم.
یا حق 
۰۲ مهر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • Siavash Ahmadi avatar
 • Ali lotfi avatar

سیاوش احمدی عزیز
تا اونجایی که یادمه آخرین بار که این عطر رو تست کردم پرفورمنس خیلی خوبی داشت یعنی به هیچ وجه نمیشد بگی پرفورمنس نداره. نزدیک به پوست؟؟!! حتما مراقب باشین که اور اسپری نکتید.
۰۲ مهر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • Rz K avatar
 • Siavash Ahmadi avatar

ممنونم حسن آقا
باعث افتخار ماست که بزرگوارانی مثل شما حضور دارن و راهنمایی میکنن.
من هم مثل شما اپیک و مموار رو دارم.
این هم نمیخواستم بخرم اما نمیدونم چی شد بالاخره خریدمش!
۰۲ مهر ۹۶

ممنونم علی‌آقا.
پس احتمالا مشکل از شامه بنده ست.
ممنون از راهنمایی ارزنده تون
۰۲ مهر ۹۶

خب گفتم بیام اینجا آپدیت کنم نظر قبلی ام رو ...
قبلا حس میکردم پرفورمنس این کار ضعیف هستش.
اما امروز نظرم عوض شد.
توی محیط باز و وسیع هم اطرافیان میگفتن بوش همه جا میاد. در کل نتیجه گرفتم رد بوی قوی ای داره. 
۰۳ آذر ۹۶

تند، خشن و زننده توصیفیه که میتونم از این کار بدم، مطمئنم که این عطر هم مخاطب و طرفدار خاص خودشو داره، ولی برام سواله که چرا یه عطر بخوری باید اینقدر خشن باشه. همین آمواج اپوس 6 و ممویر رو تو کارنامه اش داره که هر دو عطرهای بخوری بسیار خوب و پوشیدنی هستن ولی اپوس 7 ...
برای اطمینان نظر چند تا از دوستانم رو هم خواستم و اونها هم همین نظرو داشتن که میزان خشونت و اگرسیو بودن این عطر به سادیسم نزدیکه. خانومی به اسم مرضیه این پایین کامنت گذاشتن که یه بار زدن این عطر برای متنفر کردن یه خانوم ازتون کافیه، من میگم احتمالا خیلی از آقایونو هم فراری میدین. کارهای بخوری گیاهی با کیفیت کم نداریم، غیر از چند تا کار خوب از آمواج casbah robert piguet و comm des garcons Avignon هم قابل اشاره هستن. این یه کار ولی مخاطبش زیادی خاصه! حداقل منو شامل نمیشه.
۱۷ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • اینوکتوس avatar
 • نوید ابوطالبی جهرمی avatar

م.س عزیز.
بگذارین برای اولین بار با شما مخالفت کنم. البته حق دارین چپن اپنینگ این کار هارش و خشنه. ولی بعد از حدود نیم ساعت در درای داون بسیار زیبا میشه. به نظر من اصلا زننده و آزار دهنده نیست. تم این کار یه جورایی اورینتاله و خیلی از اون تم عربی و شاخصه های آمواژ خبری نیست. من که دوستش دارم. درباره ی یونی بودنش شک دارم. به نظرم اصلا با شخصیت یک خانوم جور در نمیاد. به هر حال مثل همیشه میگم تست کنید و‌سپس خریداری کنید.
۱۸ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • نوید ابوطالبی جهرمی avatar
 • م. س. avatar

:-)) حیف شد آقا، معمولا ما با هم همنظر بودیم، البته یکی از دلایلی که من برای آمواج احترام قائلم. همینه که به نظرم فقط دنبال راضی کردن حداکثری مخاطبش نیست. بیشتر کارهاش گرچه همه پسند نیستن اما طرفدارهای خاص خودشون رو جذب میکنن، ضمن اینکه این برند رسالت بزرگ معرفی عطر عرب رو به دنیا به دوش میکشه. چیزی که امیدوارم روزی تو کشور ما هم نمونه اش موجود بشه. بهرحال از کامنتتون ممنونم. 
۱۸ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • اینوکتوس avatar
 • نوید ابوطالبی جهرمی avatar

به م.س
منم با علی لطفی موافقم.این کار اصلاً خشن و زننده نیست.فقط کاملاً مردانه ست و اصلاً برای یک خانم مناسب نیست.
کار خیلی خوبیه ،اصلاً هم تم عربی نداره.البته پر واضحه که ممویر از این اپوس هفت سرتره.
۱۸ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • Ali lotfi avatar
 • نوید ابوطالبی جهرمی avatar

در ابتدا بوی قسنی میده . به همین دلیل دوباره ترکیباتش رو نگاه کردم و دیدم درست حدس زدم .یک گیاهی در خراسان شمالی هست به اسم قسنی. در اینترنت سرچ کردم دیدم اسمش در طب سنتی باریجه یا همون گالبانوم هست . همون طور که در یک کامنت دیگه هم گفتم اون بوی حیوانی مانند به نظرم مربوط به همینه. چون بوی قسنی خیلی سنگینه و همه پسند نیست به نظرم اگه این رایحه در ابتدا با این شدت به مشام نرسه خیلی بهتره. هرجند که بعد از حدود یک ساعت بوش عالی میشه
۲۲ آذر ۹۵
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.