• Jubilation for Men-آمواج جوبیلیشن مردانه (آمواژ یوبیلشن)
 • Jubilation for Men-آمواج جوبیلیشن مردانه (آمواژ یوبیلشن)
 • Jubilation for Men-آمواج جوبیلیشن مردانه (آمواژ یوبیلشن)

Jubilation for Men

آمواج جوبیلیشن مردانه (آمواژ یوبیلشن)
مردانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: شرقی فوژه
عطار:
طبع: گرم
مشخصات تولید
نام برند: آمواج
کشور مبدأ: عمان
سال تولید: ۲۰۰۸
 • عاشقشم
  4
 • می پسندم
  8
 • نمی پسندم
  4
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  3
 • + 45 سال
  0
 • روزانه
  0
 • رسمی
  2
تعداد رای های ثبت شده : ۲۱
امضای من
۱
باید تست کنم
۱۵
در برنامه خرید
۲
درحال بارگذاری قیمت فروشگاهها

نمره کاربران

Jubilation for Men-آمواج جوبیلیشن مردانه (آمواژ یوبیلشن)
رایحه
۸.۵
4 رای
ماندگاری
۸.۶
15 رای
پخش بو
۷.۷
14 رای
طراحی شیشه
۷.۸
4 رای

نظرات کاربران (۶۸ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

امروز من دو پاف ازینکار رو تست کردم.
خیلی رایحه ی آشنایی اومد تو ذهنم خوب که فکر کردم یادم اومد Comme des Garcons Black هم شبیه همین رایحه بود.
ترکیب هر دو را که باهم مقایسه کردم عناصر آن ها شباهتی باهم نداشت. حالا اینکه برای من مشابهت دارد شاید اشتباه من باشد.
ممنون می شوم دوستان با تجربه یک مقایسه ی حسابی به من بدهند و بدانم که ساختمان اصلی این دو تا عطر چی هست و چقدر به هم شباهت دارند؟؟؟
خیلی ممنونم
۲۰ بهمن ۹۶

سلام به ایکاروس عزیز و همه دوستان گرامی.
ایکاروس جان میشه لطف کنین و بفرمایید به نظر شما کارای خیلی تاپ آمواژ کدومان.
من خودم که جوبیلیشن مردونه، جوبیلیشن زنونه و اینترلود رو بیشتر پسند کردم.
۰۳ دی ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • ssh avatar

از نظر شخص من و با سلیقه من که ممکنه بعضی ها نمرات پایینی هم گرفته باشن از من. 
Farah
Tribute
Hommage 
Dia 
Memoire man
Epic man
Epic woman
Jubilation woman
Gold pour homme
Gold women
Ubar
Jubilation man
Lyric women
Bracken 
Myth man
Tayybia 
Lilac love 
Interlude
اپوس 8
Reflection 

بدترین کار این برند اپوس شماره 10 هست از نظر من و بعد در کنارش جرنی زنانه. هر چند احتمالا از این بدتر هم زیاد باشن که الان یادم نیان. 

اما برای این که یک مخاطب بتونه از کیفیت معقول و بازخورد خوب توامان بهره مند بشه شاید بایستی ترتیب رو اینگونه چید: 

جوبیلیشن مردانه
Bracken man
اپیک مردانه
رفلکشن مردانه
جرنی مردانه
Honour woman

و اگر فقط به بازخورد اهمیت داد طبق دیده ها و تجربه های من بترتیب: 

رفلکشن
جرنی مردانه
جوبیلیشن
برکن 
honour woman 

حالا احتمالا یه جاهایی این ترتیب ها پس و پیش باشن از نقطه نظر دیگران. 
۰۴ دی ۹۶
6 تشکر شده توسط :
 • رضا قهرمانی avatar
 • Mehdi2664 avatar
 • frend avatar
 • شادمهر حاجیان avatar
 • ssh avatar
 • م. س. avatar

به به دستتون درد نکنه دقیقا سوالی که من دونبالش بودم بپرسم از دکتر پرسیدین ممنون از شما وبخصوص دکترجان عزیز(ایکاروس )
۰۴ دی ۹۶

البته جناب ایکاروس، البته که اندیشه باختین که خود مجذوب آنم به چگونه دیده شدن از سوی دیگری نظری دارد، اما براستی پیش از آن، این گزاره حلقوم اندیشه را می فشارد که آن " خود" ی که خود فکر می کنیم هستیم، خودِ آن خود چیست و ماهیتش چیست؟!! و از ورای هزاران " خود " ی که در هر یک از ما هست، کدامین " خود" ، " خودِ" ماست؟!! یعنی چگونه هستن ما. نه فقط هستن ما که دکارت و ژید نسخه آن را چه راحت پیچیدند!! 
و این " من" ها و به تعبیری این " خود" ها آنچنان متکثرند که خود در آن میانه گم می شویم. و اینک رایحه و موسیقی!!! آنچه از روایح که تا دیروز به هیچ سانی فرح انگیزمان نبود و از کنارشان می گذشتیم و نمی دیدیمشان و بویشان هیچ ردی در ذهن بر جای نمی گذاشت به یکباره می بینیم با بوییدنی و تاملی و برخوردی و درنگی آن بو را آشنلیی دیر یاب می یابیم. گویی گمشده ای که از فراز و نشیب دوران بازش یافته ایم. و این رایحه به پندارم از آنِ " خود" ی بوده که تا کنون مجهول مانده و مجهول بوده و در میان بی شمار "خود" های مجعول، مجهول مانده. من که در دنیای شناخت روایح خود را کم سوادی بیش نمی دانم، هر رایحه ای را در پیوند با " من" ها و "خود" هایی می دانم که تا دمی پیش از آن بی خبر بوده ام و با بوییدنی انکشاف شده است. در شگفتم از بی شمار من هایی که با روایحی در پیوند و آبستن بودن و شدن.
۲۳ آذر ۹۶
پاسخ مدیر : لطفا اینگونه نظرات رو بصورت پاسخ درج کنید.

جناب ایکاروس. آیا شما معتقد هستید که ما بخصوص در مکان هایی همچوت دانشگاه که به طور منظم حضور داریم مثلا در یک فصل صرفا از یک عطر به عنوان امضای شخصی استفاده کنیم یا معتقید همچون لباس می تواند تنوع داشته باشد؟؟ امکان دارد اندکی توضیح دهید؟ 
۲۸ آذر ۹۶

با سلام خدمت جناب ایکاروس.
واقعا بررسی زیبایی راجع به این عطر نوشتید. خیلی لذت بردم
میخواستم یه سری عطر بهم پیشنهاد بدید. چون من معتقدم که عطر و بو باید امضای آدم باشه مثل شخصیت آدم. همچنین من هم میخواستم نظرتون رو بدونم که آیا عطر آدم باید همیشه ثابت باشه؟ چون من خودم اینطور دوست دارم که اون عطر یادآور من باشه!
حالا با توجه با اینکه من شخصیت کم حرف و به قول اطرافیان مرموزی هستم، یه سری عطر مردانه با این فاکتورها بهم معرفی کنید:
1. خاص خاص! نه لزوما گرون و مشهور
2. "مرموز" و شاید تاریک!
3. به یاد موندنی
4. تا حدی کلاسیک
5. خط بوی زیاد البته منظورم جلب توجه نیست انتقال یه حس خوبه اینکه انگار بدون حرف زدن داری خودتو معرفی می کنی.
6. مناسب برای تمام فصول به خصوص شب ها برای کسی که عاشق شبه

با سپاس از شما
۲۹ آذر ۹۶

سلام. من این عطر رو از یکی فروشگاه های معتبر اینترنتی (مشهور ترین شون!) با تخفیف 200 هزار تومنی! 620 تومن خریدم. متاسفانه برچسب شبنم ی که چسبونده شده بود مربوط به یک برند دیگه بود! من نمیدونم وقتی طرح شبنم نداره چرا همچین کاری میکنید که خریدار بیشتر دل چرکین بشه. یک ضربه کوچیک رو شیشه عطر هم داشت که میذاریم رو شانس بد من. بقیه موارد رو چک کردم نشون از اصالت عطر داشت

پخش بو و ماندگاری خوبی داره خود عطر هم خاص و تقریبا همه کس پسند هست. بخوام بهش نمره بدم 8/10 میدم

۱۴ آذر ۹۶

اصلا وارد بحث نتها واسانسهای اولیه و میانی و غیره نمیشم... می خوام خیلی ساده جوبیلیشنو توصیف کنم دلیلشم اینکه فوق العاده و کاملا ساده است... میوه آناناس یه طول عمر مخصوص به خودشو داره ... اگه یه آناناس درجه یک رو که کاملا رسیده ولی هنوز وارد مرحله تخمیر نشده رو قاچ کنی زیباترین بوی میوه ای ممکنو میده، آمیختگیِ گرمِ شیرینی و ترشی. هر بار استشمام رایحه جوبیلیشن دقیقا منو توی این حال و هوا میبره ... رایحه ای پر از انرژی!!!
تا قبل از تست این عطر فکر می کردم اینترلود بهترین و سرترین آموژه اما الان فقط میگم جوبیلیشن!!!  
۱۵ آذر ۹۶

با عرض سلام و ادب خدمت جناب ایکاروس، دوست عزیزِ ندیده و نشناخته ام .
به یقین از خواندن اتفاقی تعابیر و تفاسیر بسیار زیبا، عمیق و پر از شور و عشق شما در باب روایح و عطرها شگفت زده شدم. و این برخورد اتفاقی خود با دنیای پر از عمق روایح از میان لابیرنت های پیچ در پیچ ذهن شما را شگرف ترین اتفاق زیست خود می دانم. 
حرفهای بسیاری بی شک با شما دارم و پرسشهایی بی پایان برای من که به تعبیری همه زیستنم در ولع دانستن در خواندن و نوشتن و گفتن گذشته است‌ . در این مجال فرصت را غنیمت می شمرم و از شما استاد هنرمند در مورد یک عطر برای خودم می خواهم بپرسم . به دور هر گونه خودنمایی و چیزی از این قبیل در مورد خودم، شما برای یک استاد دانشگاه در حوزه هنر، با ظاهری مردانه و بسیار آراسته و رسمی، و در عین حال صمیمی، در کلاسی که به دور از هر گونه خط کشی های فرادستانه و فرو دستانه و فارغ از فضاهای خسته کننده استاد و شاگردی و در فضایی چند صدایی و چند آوایی باختینی با اتمسفری غرق در انرژی و شور و بحث که هر لحظه ساکن نمی ایستد، چه رایحه و عطری پیشنهاد می کنید؟ با سپاس فراوان
۱۶ آذر ۹۶

شاید البته در تکمیل توضیحات پیشین لازم به ذکر باشد که چیزی حدود چهل بهار از زندگی من گذشته است و اینکه چه باقی مانده فقط خداوند آگاه است. 
۱۶ آذر ۹۶

سلام
من امروز تستش کردم‌
به سلیقه من نمیخوره. قیمتهای بالای امواجها حتی تا ۱ میلیون تومن این تقاضا رو برای من ایجاد میکنه دوستان قبل از خرید تست کنن
سرما و الودگیه هوا باعث میشه یک عطر نتونه رایحه اصلیه خودش رو بخوبی نشون بده. 
۱۷ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • مهدی avatar

سلام مجدد بر جناب ایکاروس عزیز. من چندی پیش خدمت شما همانگونه که در پیامها هویداست، پیامی فرستادم در مورد راهنمایی جهت انتخاب عطر. ضمن خواهش جهت پاسخ به پرسش من، متاسفانه چون عجله داشتم در این مدت دو خرید داشتم یکی آمواژ ریفلکشن و دیگری خورشید جده که البته یکی دلایل انتخاب آن دو یکی علاقه به روایح آنها و دیگر توضیحات مجملی بود که شما در ذیل آنها ارایه داده بودید. باید بگویم اول ریفلکشن رو خریدم و واقعا از روایح لذت بردم و اما و اما با استشمام خورشید جده تاب نیاوردم که از کنار زیبایی و درخشندگی و عمق روایح بی بدیل آن که نفس در مقابل بوییدن آن کم می آوردم، بگذرم. شما چه نظر می دهید استاد عزیز؟؟؟
۲۱ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • azi avatar

غریب جان
همینکه در ابتدای انر از دو کتگوری مختلف دست به انتخاب زدید خودش یک پوینت بزرگ هست. بعصا و اکثرا دوستان در ابتدا از یک کتگوری واحد چندین عطر میخرن و برای موقعیت های مختلف دستشون بدای انتخاب صحیح خالی میمونه. اکثرا هم با خرید چندین عطر چرمی آغاز میکنن. یک توصیه کنم فقط. هنیشه یک عطر دم دستی یا یک عطر امضای ساده داشته باشید تا مکررا از این دو عطر استفاده نکنید. چرا که بسیار زود شامه و روان شما رو خسته خواهند کرد. از این عطرها تنها و تنها در موقعیت خودشون که در رویوشون به اونها اشاره کردم استفاده کنید. تنها در فصل خودشون. رفلکشن رو سعی کنید در فضاهای باز و با ترکیب پوشش روشن استفاده کنید اکثرا. رنگ های لیمویی ، سفید ، سبز روشن ، آبی کمرنگ و نظایر اینها رو در پوشش خودتون داشته باشید. ارتباط دیگران با شنا و عطرتون رو روان تر خواهند کرد. برای خورشید جده هم کمی تهور به خرج بدید. از پوشش نامتعارف واهمه نداشته باشید. شالهای نازک و نخی کوتاه ، کلاه بره (beret) با پالتوی بلند و نظایر اینها میتونن کاملا حلوه این رایحه رو بروز بدن. 
۲۱ آذر ۹۶
5 تشکر شده توسط :
 • م. س. avatar
 • غریب avatar
 • حامی avatar
 • azi avatar
 • ssh avatar

سلام‌ بر جناب ایکاروس عزیز. سپاسگزارم از اینکه پاسخ گفتید. اتفاقا امروز در دانشگاه در حالی از عطر خورشید جده استفاده کرده بودم که پالتو، شال پوست و کلاه بره به تن داشتم. اما به هر حال جسارت من رو بپذیرید که نتونستم به دلیل چند سخنرانی که پیش رو داشتم منتظر پاسخ شما بمانم و به گونه ای خودسرانه و بر اساس یک غریزه درونی عطر ها رو انتخاب کردم. من دوست دارم بر اساس آنچه که از شخصیت خود به اجمال در پیغام روز ۱۵ آدر برای شما ارسال کردم راهنمایی بفرمایید.
۲۲ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • azi avatar

جناب ایکاروس عزیز. ضمنا لطفا بفرمایید بهتر است آمواژ ریفلکشن و خورشید جده برای چه فصولی استفاده شود؟
۲۲ آذر ۹۶

غریب جان 
قبلا در پیجم در رابطه با کنش های باختینی توصیحاتی داده بودم و گوشه ی ذهنم هنیشه در میان کنش های باختینی ، کنش "من برای دیگری" آن چیزی بوده که در عطر حادث میشده. باختین اعتقاد داره ما برای فهم خودمون ناکافی هستیم چرا که ما تصویری از خودی که از بیرون دیده میشه رو نداریم. با این اعتماد که باختین رو میشناسید و این روال کارناوالی از جنس داستایوفسکی رو دوست میدارید پیصنهادم به شنا تست این عطرهاست: 
Chanel coromandel
Spice and wood Creed
Acqua di parma Oud
Magnolia nobile Acqua di parma
Versila vintage profumi del forte
Absolue d osmanthe peris mont carlo
More than words xerjoff
Tolu ormonde jayne
Vetiver insolent miller harris
Bergamoto b22 le labo
Dryad papilon artisan
Black tourmaline olivier durbano 
La fume classic miller haris
Close up olfactive studio
Amouage dia
Amouage lilac love
Amouage honor
Fredric malle vetiver extra ordinary
Acqua universalis maison francis kurkdjian
Iris nazarena aedes venustas
Mdci cuir garamante
Roja dove danger
Roja dove vetiver
Gotgio saniyrrh imperiale
Jovoy amber primier 
Dior feve
۲۳ آذر ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • غریب avatar
 • ssh avatar
 • رضا قهرمانی avatar

سلام بر جناب ایکاروس عزیز. 
بی نهایت سپاس از شما دوست ندیده و نشناخته ام که بی هیچ چشمداشتی و خواستی هر آنچه میدانید، می گویید و می نویسید؛ آن هم برای کسی که نه او را دیده اید و نه می شناسید و تنها پیوند موجود، پیوندی است از جنس واژگان و مفاهیم و فضای اندیشگی نهفته در پس آن، که این خود ، به نوعی باز آن فضای چند صدایی باختینی را در رفت و آمد مکرر واژگان فرایادم می آورد‌. آن هم در زمانه ای که به تعبیری همه چیز و همه کاری با چیزی از جنس پول در پیوند و به تاویل از تعبیری از مارکس، به عقیده ام انسان ها نیز همچون کالا ، خود به بت وارگی یی کالاوار دچار!!!
۲۳ آذر ۹۶

غریب عزیز سلام
رفلکشن رو من شخصا یک عطر چهار فصل میدونم. و تصمیمم برای سولیل دو جیدا مشخصا زمستان هست هر چند که با توجه به بافت جعرافیای پیرامون تون میشه به روزهای فصل یا معتدل و خنک در هر فصلی منتقلش کرد.
۲۸ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • ssh avatar
 • غریب avatar

انقدر از این عطر آقایون تعریف کردن که آدم وسوسه میشه این عطرو بعنوان هدیه بخره...خخخخ...البته من یه مقدار خودخواهم و دوس دارم عطریو که ربرام جذابه طرفم بزنه.اما هدیه یک ریسکیه شاید اون خوشش نیاد...دلم میخواد تستش کنم.نمیدونم کجا؟حتما باید برم وزرا؟؟؟
۱۳ آذر ۹۶

قرار به تست از روی سمپل شد
موقع تحمیل بسته پستی پستچی گفت خیلی بو میده
گفتم شش نمونه سمپل هست تا رسیدم داخل بو بیش‌تر شد تا جعبه رو باز کردم دیدم محتویات جوبیلیشن ریخته بیرون 
حالا خونه پر از بوی با ابهت این عطر بود و حتی چون جعبه رو با دستم زیر و رو کردم تا خرابیش رو پیدا کنم دستم هم بوی این مار رم میداد 
موقع رانندگی هم با پایین کشیدن شیشه و وزیدن باد به دستم بویی زیبا حس می‌شد انگار سوار بی ام و کروک هستم نه سمند شیشه پایین کشیده شده و حسرتی که چرا این کار شکست
خلاصه تا الان بعد دوازده ساعت هنوز رد بویی ازش میاد 
واقعا به قول جناب ایکاروس روز کسل کننده تبدیل به روز شاد میشه
۱۳ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • سپهر avatar

سلام جناب ایکاروس من قبلا اونتوس استفاده کردم بنظر شما جوبیلیشن واسه سلیقه من چطوره واسه من ماندگاری و خط بو خیلی مهم .ممنونم ازتون 
۱۰ مرداد ۹۶

در یک سلیقه ی برونگرا کیی که اونتوس رو در فثل های گرم دوست داره به جوبیلیشن برای فثل های سرد میتونه فکر کنه. رد بو و پخص بو در نسخه های جدید کمتر شدن. عود فور لاو از دفرنت کامپنی رو به جوبیلیشن ترجیح میدم برای کسی که به اونتوس علاقه داره. عود فور لاو تمرکز بیشتری بر بازخورد داره. خصوصا و خصوصا برای مکان های بیرونی. 
۱۱ مرداد ۹۶
6 تشکر شده توسط :
 • رضا قهرمانی avatar
 • ssh avatar
 • azi avatar
 • میلاد avatar
 • شادمهر حاجیان avatar
 • babak avatar

سلام جناب ایکاروس .واقعا از نظرات تخصصی شما حداکثر استفاده را می برم و انیدوارم بتونیم بیشتر از این از وجود شما استفاده کنیم . من وقتی اولین بار جوبیلیشن را تست کردم تازه متوجه شدم که این همون ادکلنیه که مدتهاست که دنبالش میگشتم. می خواستم اگه میشه چند نمونه دیگه که حس جوبیلیشن را بهم منتقل کنه معرفی کنید .ممنون از لطف شما ، در ضمن بلو شنل ، ادیشن بالانش شنل ،ََ تق هرمس ،ال بویس گرلن،تیمبوکتو آرتیزان ، بوهایی که خیلی دوست دارم
۱۲ تیر ۹۵

سلام جناب لرافشار عزیز 

جناب دوشافو عطار دو مورد از عطرهایی هستن که شما دوست دارید. یعنی‌تیمبوکتو و جوبیلیشن. دوشافو عطاری هست که کلید واژه ی عطرش رو سنتتیک انتخاب میکنه و پلت قرم وودی-بالزامیک رو در اکثر‌عطرها رعایت میکنه. جوبیلیشن هم پلت فرمش همون تیمبوکتو هست که بعد ها ترایه (trayee. ) رو برای برند نیلا ورمیر بر پایه همین پلت فرم ایجاد کردن. این توصیحاخ برای اینوبود که بیشتر با ساختمانی که دوست دارید آشنا بشید. شما این موارد رو هم تست بفرمایید :
Trayee neela vermeire
Oud shamash 
Armani royal oud
Wazamba parfum de empire
Naomi goodsir
Acqua di parma colonia leather 
Tubacco nuit -Atelier cologne
Copal azure Aedes de venuatas
1740 - Histoires de parfumea
Dior ambre nuit
Chanel coromandel
Chanel sycomore
Lubin korrigan
به اپیک امواج هم میتونید فکر کنید. و همچنین جوبیلیشن زنانه. 
۱۳ تیر ۹۵
1 تشکر شده توسط :
 • ssh avatar

با سلام حضور دوستان
با تستی که از این عطر داشتم بوی صمغ و سپس بوی عودش رو بیشتر متوجه شدم. ولی مخلوط بوی صمغ و عود و مخلوطی از روایح مختلف گیاهی که در انتهای نت میانی کار بیشتر به چشم میاد برای من غیر قابل تحمل بود. یکی از علت هایی هم که باعث میشه من نتونم با این عطر ارتباط برقرار کنم وجود گیاهان سبز در این کاره. کلا نمی تونم خودمو با بوهای گیاهی سبز چندان سازگار کنم و حالت تهوع میگیرم. بوی عطر در نت پایانی خوشایند و قابل تحمل بود برام مخصوصا در انتهای کار که بوی عود کاملا خودشو نشون میده. بعنوان یک اثر هنری قابل تحسینه ولی من به هیچ وجه این عطر رو قابل پوشیدن برای خودم نمی دونم. با احترام به دوستداران این عطرِ بسیار هنرمندانه، استاد ایکاروس عزیز این عطر چندان حال منو خوب نکرد که هیچ، گاهی اوقات حالمو بدتر هم میکرد! من با آمواج اینترلود بیشتر سازگار بودم تا این!
۲۶ خرداد ۹۵

سازنده ی این عطر برتراند دوشافو به احتمال قریب به یقین باید شبیه موتسارت بزرگترین آهنگساز تمام تاریخ باشد. آدمی با نبوغ و هوش سرشار، پر انرژی، سرخوش و سرمست از تمام لحظات دنیا و زندگی که با این عطر خواسته غزلی شاهکار و زیبا در ستایش زندگی و جهان بسراید. گویی انگار بهشت موعود همین جهانی هست که ما در اون زندگی میکنیم. عطری بینهایت شیک ،شیرین و خوشمزه که بالانس بسیار خوبی داره و همه چیزش اندازه ست. حالا تکلیف کسی مثل من که نگاهم به زندگی این طور نیست و زندگی رو نه رنگی که سیاه و سفید و خاکستری میبینم چیه؟ جواب خیلی ساده ست ،این عطر ،عطر من نیست.این عطر واقعاً کیفیت خیلی خوبی داره مثل کارنال فلور و تاءور 02 که قبلاً تست کرده بودم ولی راستش من نمیتونم با رایحه های گلی و شیرین کنار بیام.من این طور عطرها رو بقول ایکاروس عزیز بعنوان اثر هنری میتونم قبول کنم که حقیقتاً اثر هنری هستند ولی این که بخوام یه شیشه بخرم و بعنوان عطر مصرفیم استفاده کنم نه.
بازم بقول ایکاروس عزیز ،عطر خوب باید شخصیت و کاراکتر ما رو دو چندان کنه و حال ما رو خوب ولی عطر فلورال و شیرین هیچ شباهتی به من ندارند .یادم هست بار اولی که ریویویی از عطر وازامبا رو خوندم ،وحشت کردم از تلخیی که ایکاروس جان از اون نقل میکرد ولی وقتی سمپلش رو گرفتم و تست کردم با کمال تعجب خودم ،دیدم که اصلا تلخی زیادی نداره و دیدم خیلی خوبه برای استفاده روزانه م. با این حس و روحیه ای که من دارم اصلا عجیب نیست که نتونم با عطرهای شیرین کنار بیام.
دو چیز دیگه ی این عطر باعث تعجبم نیز شد،اول اینکه برخلاف بیشتر عطرهای آمواج اصلا رنگ و بوی عربی نداره و دوم اینکه پخش و ماندگاری متوسط داره.
برای کسانی که روحیه ی شاد و سرخوش دارند و کیفیت رایحه براشون مهمه و کاراکتر نه جلب توجه و بازخورد این عطر بی نظیره.
۱۶ اردیبهشت ۹۵
3 تشکر شده توسط :
 • امیر avatar
 • ssh avatar
 • میلاد avatar
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.